VÝROBCI

        

  

  

Anketa
Jak jste se dozvěděli o naší firmě ?
16 % (14)
23 % (20)
61 % (53)

Celkem hlasovalo: 87
Odběr novinek
INFO BOX


Kralupská 1887

250 01  Brandýs nad Labem - St.Bol.1

tel.: +420 233 372 002

email:  aska@aska.cz


Běžná provozní doba:
po - čt      8-17 hod.
pá             8-15 hod.


tel:       +420 220 563 247

 

sklad: info@daservis.com

prodej/stroje: krpec@daservis.com

http://www.duerkopp-adler.cz/


 


Ostatní šicí stroje

(5)

 

 

UNION SPECIAL - kategorie SPECIÁLNÍCH STROJŮ nabízí mnoho řešení pro různá průmyslová odvětví.

                                                                      

Zde jsou uvedeny 4 hlavní kategorie:

- stroje na sešívání geotextilií - Použití v oblasti silničního stavitelství, zemědělství, environmentální ochrana, a další...

                                                 Díky robustní konstrukci a kvalitě odvedou stroje UNION SPECIAL svou práci tam, kde ostatní selhávají. Stroje jsou přizpůsobeny potřebám uživatelů.

- stroje na sešívání sítí - Nejširší použití strojů je v oblasti sešívání rybářských sítí, další použití je na ochranné sítě proti nepřízni počasí, v produkci sportovních sítí a bezpečnostních sítí. Specifikace stroje, který je vhodný pro konkrétní operaci, se liší dle typu sítě. Na základě testovacího šití u výrobce lze vytipovat nejvhodnější variantu.

- stroje na obšívání koberců - Jedná se o kategorii strojů, kterou musíte mít pro dosažení kvality obšití koberců Vaší produkce. UNION SPECIAL vytipuje vhodnou variantu stroje, v závislosti na šicím procesu a stehu, který požadujete. Výrobce může zajistit také doporučení vhodného šicího vlákna pro konkrétní operaci obšívání koberců.

- stroje pro sešívání umělých trávníků - pro tuto operaci se používají stroje UNION SPECIAL po célém světě, mnoho veřejných prostranství, sportovišť, parků a hotelových ploch je pokryto dokonale zpracovaným povrchem umělého trávníku.

Odkaz na stránky výrobce: https://union-special.com/en/product-overview/special-purpose-machines-for-sewing-made-in-germany/

Pokud jste zde nenašli, co hledáte, kontaktujte nás.

aska@aska.cz