VÝROBCI

        

  

 


 

Anketa
Jak jste se dozvěděli o naší firmě ?
16 % (13)
21 % (17)
63 % (52)

Celkem hlasovalo: 82
Odběr novinek
INFO BOX


Kralupská 1887

250 01  Brandýs nad Labem - St.Bol.1

tel.: +420 233 372 002

email:  aska@aska.cz


Běžná provozní doba:
po - čt      8-17 hod.
pá             8-15 hod.


tel:       +420 220 563 247

 

sklad: info@daservis.com

prodej/stroje: krpec@daservis.com

http://www.duerkopp-adler.cz/


 


Barudan-šicí stroje

(9)
BARUDAN - jednohlavé, vícehlavé vyšívací automaty

 

BARUDAN - vyšívací automaty nejvyšší kvality

Originální technologie "Made in Japan"

Změňte styl, zažijte výjimečné!   ..... "WORK IN HARMONY".....

Dopřejte svému podnikání TOP kvalitu, ať pro domácí použití, nebo v průmyslové výrobě.

Jednohlavé vyšívací automaty BARUDAN jsou ideální volbou, jejich použití je univerzální. Díky vyspělé a moderní technologii jsou vhodným řešením jak pro zakázky menšího rozsahu, tak pro velké objemy a sériovou výrobu v oblasti průmyslového vyšívání. Jsou konstruovány pro směnné provozy, jsou téměř bezporuchové s minimální potřebou náhradních dílů, takže při správném použití se stanou Vaším spolehlivým partnerem ....

Pro sériovou výrobu jsou efektivním řešením jako doplněk pro vícehlavé stroje - poslouží Vám pro vzorování, čímž nedochází k časovým prodlevám na vícehlavém stroji BARUDAN.

Dodávají se v několika variantách velikosti vyšívací plochy, včetně standardních rámů pro vyšívání v ploše, ale i čepicových rámů. Pro vytipování správného modelu nás, prosím, kontaktujte

BARUDAN má vždy něco navíc! Nejnovější modely (jednohlavé i vícehlavé) jsou vybaveny novým dotykovým automatem, inovovaným systémem regulace napětí nití, novým systémem detekce přetrhu, vylepšenou technologií odstřihu nití s označením MK-8, zúžené rameno - více prostoru pro výšivku. Stroje jsou vybaveny LED ukazatelem pozice jehly (Laser Pointer). Nejmenší varianta jednohlavého stroje s 9 jehlami, s označením "Junior" se dnes dodává s 15 jehlami !!! Jednohlavý stroj máte od nás již se stavcem - originál stavec BARUDAN, tudiž se nemusíte obávat otřesů stroje, ani při nejvyšších otáčkách (1.200 st./min.).

Vícehlavé vyšívací automaty BARUDAN - Jedná se o kompaktní konstrukci s počtem hlav dle požadavku. Nejčastěji jsou dodávány 4-hlavé, nebo 6-ti hlavé stroje. Dodávají se ve dvojí velikosti vyšívací plochy, varianta s čepicovými rámy, nebo bez čepicových rámů. Vysoká produktivita - vysoký výkon - spolehlivost - trvanlivost - dlouholetá životnost.

Samozřejmostí je nejnovější dotykový KT automat pro pohodlné ovládání stroje pomocí ikon, inovovaný systém regulace napětí nití, nový systém detekce přetrhu, vylepšená technologie odstřihu nití s označením MK-8, zúžené rameno - více prostoru pro výšivku. Kompaktní konstrukce stroje zaručuje vysokou stabilitu. Každá hlava je vybavena LED ukazatelem pozice jehly (Laser Pointer).

Na našem trhu mají velkou oblibu vyšívací hlavy s jehlami v řadě, ale BARUDAN nabízí také unikátní rotační typ hlavy s jehlami řazenými do půlkruhu.

Ke stroji BARUDAN lze doplnit různé typy rámečků pro vyšívání v ploše, ale také pro vyšívání na ponožky, na kapsy, na ramena, rukávy, nohavice, a jiné...

Vyšívací automaty BARUDAN mají při správném použití a údržbě velmi dlouhou životnost, do vysokého výkonu jsou dodnes zapojeny stroje ve stáří 25 i více let.....

ASKA Praha, s.r.o. je dodavatelem vyšívacích automatů BARUDAN, poskytuje záruční i pozáruční servis, dodáváme pouze originální náhradní díly BARUDAN, poskytujeme odborné poradenství.

Přes evropskou centrálu jsme v přímém napojení na výrobní závod v Japonsku, naši technici jsou školeni přímo u výrobce.

K vyšívacímu stroji budete potřebovat vyšívací software, jehož dodávku pro Vás rádi zajistíme, přesně podle konkrétních potřeb. Neváhejte nás kontaktovat!

Předvedení stroje i vyšívacího softwaru je možné domluvit telefonicky, nebo e-mailem na aska@aska.cz.

https://www.barudan.co.uk/machines/

Video - např.:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LebZ8JITte0&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=keqmGPakA0I

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Výrobci