VÝROBCI

        

  

  

Anketa
Jak jste se dozvěděli o naší firmě ?
16 % (14)
23 % (20)
61 % (53)

Celkem hlasovalo: 87
Odběr novinek
INFO BOX


Kralupská 1887

250 01  Brandýs nad Labem - St.Bol.1

tel.: +420 233 372 002

email:  aska@aska.cz


Běžná provozní doba:
po - čt      8-17 hod.
pá             8-15 hod.


tel:       +420 220 563 247

 

sklad: info@daservis.com

prodej/stroje: krpec@daservis.com

http://www.duerkopp-adler.cz/


 


Barudan-šicí stroje

(10)
BARUDAN - jednohlavé, vícehlavé vyšívací automaty

 

BARUDAN - vyšívací automaty nejvyšší kvality

originální technologie "Made in Japan"

jednohlavé i vícehlavé vyšívací stroje s výkonnými servomotory

nejvýkonnější na trhu - rychlost vyšívání až 1.300 st./min.

Změňte styl, zažijte výjimečné!                     "WORK IN HARMONY".....

Dopřejte svému podnikání TOP kvalitu, ať pro domácí použití, nebo v průmyslové výrobě.

Vyšívací automat řadící se mezi nejmodernější stroje na trhu lze doplnit profesionálním vyšívacím softwarem z naší nabídky (také v českém jazyce).

V našem školicím středisku předvedeme funkce stroje i softwaru, u nás můžete vše odzkoušet a přesvědčit se o vynikajících kvalitách.

Kvalita vyšívacích automatů BARUDAN přesahuje možnosti internetové prezentace - stroj v akci doporučujeme shlédnout tzv. "na živo" (po předchozí domluvě termínu na aska@aska.cz).

 

Jednohlavé vyšívací automaty BARUDAN - ideální volba, vysoká kvalita, univerzální použití. 

Vyspělá a moderní technologie - vhodné řešení pro zakázky menšího rozsahu, i pro velké objemy a sériovou výrobu v oblasti průmyslového vyšívání.

Konstrukce pro vícesměnné provozy, při správném použití a údržbě téměř bezporuchové, s minimální potřebou náhradních dílů - spolehlivý partner pro Vaše podnikání....

Slouží jako doplněk k vícehlavým strojům v sériové výrobě - pro vzorování, čímž nedochází k časovým prodlevám na vícehlavém stroji.

Různé varianty velikosti vyšívací plochy, dodáme včetně standardních rámů pro vyšívání v ploše a na čepice, doplnit můžete rámy na rukávy, ramena, kapsy, ponožky, nohavice, apod.

BARUDAN má vždy něco navíc! Oceníte tichý chod, dokonalé zpracování detailních stehů, a další výhody.

Nejnovější modely jsou vybaveny novým dotykovým automatem, inovovaným systémem regulace napětí nití, novým systémem detekce přetrhu, odstřihem nitě - patent BARUDAN MK-8, zúžené rameno - více prostoru pro výšivku.

Při práci oceníte také LED ukazatel pozice jehly (Laser Pointer).

Nejmenší varianta jednohlavého stroje s označením "Junior" (dříve s 9 jehlami) se dnes dodává s 15 jehlami, tudíž nemáte žádné limity u vícebarevných vzorů.

Doporučujeme umístit stroj přímo na originální stavec BARUDAN, tudiž se nemusíte obávat otřesů stroje, ani při nejvyšších otáčkách (až 1.300 st./min.).

(Pozn.: Jednohlavý stroj lze samozřejmě pořídit bez stavce, zákazníci mohou mít ideu položit jej na běžný stůl, ale toto řešení se vůbec nedoporučuje!)

Vícehlavé vyšívací automaty BARUDAN - Jedná se o kompaktní konstrukci s konkrétním počtem hlav (2, 4, 6, 8 i více...). Nejčastěji jsou dodávány 4-hlavé, nebo 6-ti hlavé stroje.Můžete vybrat z dvojí velikosti vyšívací plochy, ve variantě s čepicovými rámy, nebo bez čepicových rámů. Vyznačují se vysokým výkonem při zachování maximální přesnosti - výkonné servomotory - spolehlivost - dlouholetá životnost.

Nejnovější barevný dotykový KT automat s moderními funkcemi představuje uživatelské prostředí s intuitivním ovládáním pomocí ikon.

Jak již bylo zmíňěno, příjemnou práci na stroji a bezproblémový chod stroje zajišťuje inovovaný systém regulace napětí nití, nový systém detekce přetrhu, technologie odstřihu nití BARUDAN - MK-8, zúžené rameno - více prostoru pro výšivku. Kompaktní konstrukce stroje zaručuje vysokou stabilitu. Každá hlava je vybavena LED ukazatelem pozice jehly (Laser Pointer).

Standardní rámy lze doplňovat o další volitelné příslušenství, stejně jako u jednohlavých strojů.

Také vícehlavé stroje BARUDAN mají při správném použití a údržbě velmi dlouhou životnost, do vysokého výkonu jsou dodnes zapojeny stroje ve stáří 25 i více let.....

ASKA Praha, s.r.o. je dodavatelem vyšívacích automatů BARUDAN, poskytuje záruční i pozáruční servis, dodáváme pouze originální náhradní díly BARUDAN, poskytujeme odborné poradenství.

Přes evropskou centrálu jsme v přímém napojení na výrobní závod v Japonsku, naši technici jsou školeni přímo u výrobce.

 

Doporučujeme předvedení stroje BARUDAN a vyšívacího softwaru v našem školicím středisku - pouze po předchozí domluvě (aska@aska.cz).

https://www.barudan.co.uk/machines/

Video - např.:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LebZ8JITte0&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=keqmGPakA0I

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Výrobci
Výrobků na stranu: 12 24 36 48 72
 Název Cena oxshortdesc oxsearchkey oxtags Kód